Sriosyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sriosyon

Sriosyon, En yeni paylaşım forumunuz...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

El Laberinto Esferico

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
ayzzu
CANAVAR Üye
CANAVAR Üye
ayzzu

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 248 Nerden :

El Laberinto Esferico Vide
MesajKonu: El Laberinto Esferico   El Laberinto Esferico Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 9:13 pm

verdiğim linkteki oyunda birden fazla çıkış yolu bulabilirsiniz , iyi eglenceler Very Happy

Not= kapıya geldiğiniz yerde hem ağaç hem yerdeki kol iş görüyo, ağaç kapağı, kol kapıyı açıyo pirat

http://www.moregames24.com/2008/07/el-laberinto-esfrico-first-mr-coo-game.html
TNTanay
Admin
Admin
TNTanay

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 264 Nerden : Cehennemin dibi =)

MesajKonu: Geri: El Laberinto Esferico   El Laberinto Esferico Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 1:40 am

ilk olarak yeşil sıvıyı aldım yere girişin sağ altındaki kolu takıp kapıyı açtım sora balık oldum her balıı yedim ama küçük kırmızı bi balık beni yedi sora bu yeşil şey ile insan oldum öldüm...

ikinci yine yedşil sıvı (insana dönüştürüo bu sıvı)aldım sora burunlu kayanın sağ altındaki ağaçlara tıkladım burna kaçtı ve hapşurunca kapak açıld oraya girince bir kazana düştüm pişiom ocakta sora adam sağda patates almaya eyilince maşayı kaptım arkasından sora asidi aldım üstteki raftan ama adam gördü kapaa kapattı kafama haşlanarak öldüm... bide asidi aldım ama adam görmedi sonra asidi kapaa attım adam kapaa kapadı bn buharlaşıp kapaan arasındaki deliklerden çıktım ordan bi mezarlığa uçtum orda ilk aldıın cihazı kullanıon...yeşil sıvıyı içtim insan oldum tam adım attım açık bi mezara düştüm mezarda bnm mezarım ... oyun bitti bana bu kodu verde "gyumri"

3. de gittim kurma kolunu aldım nese burun sora yine asit yine buharlaş mezarlık aldım kolu çevirdim çevirdim ( bu arada bu eşya seni bazı şeylere dönüştüre bilio) dönüştürücüde balık oldum yine balık olarak yedim herşeyi sora beni yedi kırmızı küçük balık sora bn yine kurma kolunu kullandım bi bakrım balık robota dönüştü beni çıkışa götürdü kazandım şifre ise "okidanoj"

sora saati aldım gittim burun mezarlık flan gittim mezarlıkta kullandım kum saati çıktı tüm kumlar bitti azrail gelde öldürdü :S xD

nese saati aldım direk balığa gittim balık yedi kırmızı olan sora saati çaldım balık sapıttı fırlattı beni bn bi merdiven başına geldim çıktım çıktım en tepeye geldim

karşıma basamaklar ve kırmızı bi şeytan gibi bişşi geldi ilk basa maa basayım dedim şeytan çaktı beni kızdı :S 2. ye tıkladım sora şeytan kafama taş attı öldüm :S bunun dışında uraşıp şeytana tıklayan arklar istiyorum mesela neler olcak daa fazla bakalım xD
https://sriosyon.yetkin-forum.com
ayzzu
CANAVAR Üye
CANAVAR Üye
ayzzu

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 03/09/08 Mesaj Sayısı : 248 Nerden :

MesajKonu: Geri: El Laberinto Esferico   El Laberinto Esferico Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 12:19 pm

o seytanı bende atlatanadım vala XD çaktırmadan geceyim diyorum farkediyo Razz

El Laberinto Esferico

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası